İstanbul Bor Yalıtım

ÇatıBor olarak gelişimin takipçisi yenilikçi bir hizmet politikamız var. İstanbul'da Bor Yalıtım uygulanan evlerin çoğu, ÇatıBor sayesinde evlerinde huzurlu bir şekilde oturmaktadır.

İstanbul ilinde zamanın geçmesi, büyük oranda yaşam alanlarımızda ortaya çıkan değişimlerin sebebidir. Sürekli değişen hava sıcaklıkları yataklarımıza düşmemize neden olmaktadır, dünya genelinde birçok insan evde hayatının büyük bir bölümünü geçirdiğinden, bu iklimdeki değişiklikler daha belirgindir Ev sahipleri, evlerinin yaşanılabilirliğini ve verimliliğini daha yüksek noktalara çıkarmak için İstanbul ilinde izolasyon firmaları aramaktadır. İşte tam bu noktada kaliteli ve güvenilir bir faaliyet sağlıyoruz.

Bor, yalıtım (izolasyon) ürünleri çok yönlü faydalar sağlar. Hatta öteki tercih edilen izolasyon malzemeleri iyice yanıcılardır. Bor yalıtımı öteki seçeneklere göre hayli güvenlidir.

Bor yalıtım malzemeleri yaşam alanınızı korur. Isı, ses ve yangın izolasyonunda önemli bir unsur olan izolasyon malzemeleri organik malzemelerden var edilmektedir Selüloz ve bor karışımına boratların içine atılmasıyla ortaya çıkan bor yalıtım malzemeleri, diğer malzemelere göre daha da istikrarlı bir müşteri kitlesi bulunmaktadır, İşlevsel bor izolasyon malzemesi olması ile kapalı mekanlarda genellikle satın alınmaktadır. Gezegenimizle barışık, dikkat gerektiren ısı izolasyonu sayesinde ısı değişimini önleyerek kapalı mekanlarda ekonominize katkı sağlayan bor bor yalıtım malzemeleri, insan sağlığına hiçbir şekilde kötü bir etkide bulunmaz ve bir çok çeşit yüzeye kolayca uygulanabilir ve kullanımda rahatlık sağlar

İstanbulda Püskürtme İzolasyon ile evlerinizde enerji tasarrufu sağlıyoruz.  Çevreci özelliği sayesinde sizlerde doğaya katkıda bulabilirsiniz.

Hemen Keşif ve Ölçüm yapmamız için sizde ÇatıBor'u arayınız.

WHATSAPP
Bizi Arayın