Eskişehir Bor Yalıtım

Bor Yalıtımı konusunda sektörün öncü firması olan ÇatıBor yalıtım ürünleri bütün ihtiyaçlarınızı karşılar. Bor maddesinin yalıtım konusundaki başarısını tüm ürünlerimizde kullanmaktayız. Borun güçlü özelliği oluşu, yalıtım konusunda uzun yıllar boyunca kolaylıkla kullanabileceğiniz yapılarınıza ekstra sağlamlık sağlar.

Eskişehir bölgesinde sezonların değişmesi, çoğunlukla evlerinizde oluşan değişimlerin sebebidir. Soğuk havalar yataklarımıza uzanmamıza sebep olmaktadır, dünya çapında yüksek sayıda insan evde daha fazla zaman geçirdiğinden, bu mevsimsel değişiklikler daha belirgindir Ev sahipleri, yaşam alanlarının ferahlığını ve verimliliğini daha iyi hale getirmek için Eskişehir bölgesinde bor yalıtım firmaları aramaktadır. İşte tam bu noktada kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Bor, yalıtım (izolasyon) ürünleri en çık ısı izolasyonu konusunda faydalar sağlar. Hatta başka bilinen yalıtım malzemeleri büyük oranda yanıcılardır. Bor izolasyonu öteki yalıtım malzemelerine göre oldukça avantajlıdır.

Bor yalıtım malzemeleri evinizi soğuğa karşı savunur. Isı, ses ve yangın izolasyonunda hayati bir husus olan bor yalıtım malzemeleri natural malzemelerden oluşturulmaktadır Selüloz ve bor karışımına boratların ilave edilmesiyle oluşturulan bor izolasyon malzemeleri, öteki malzemelere göre daha da istikrarlı bir uygulama alanına sahiptir, Sağlam bor yalıtım malzemesi olması ile evinizin çatısında yaygın bir şekilde satın alınmaktadır. Gezegenimizle uzlaşma içinde olan, hayati ısı yalıtımı etkisiyle ısı değişimini önleyerek kapalı mekanlarda ekonominize katkı sağlayan bor izolasyon malzemeleri, insan sağlığına hiçbir şekilde kötü bir etkide bulunmaz ve çeşitli yüzeye kolayca uygulanabilir ve kullanımda rahatlık sağlar

Eskişehir Bor Yalıtımı - Çatıbor

Püskürtme izolasyon malzemeleri kullanan tek firma olma özelliğine sahip ÇatıBor, Bor İzolasyon ve Borlu Yalıtım konusunda rakipsizdir.

Eskişehir ilinde sizde Bor Yalıtım yaptırmak isterseniz her zaman ÇatıBor hizmetinizde. 

WHATSAPP
Bizi Arayın