Düzce Bor Yalıtım

Bor Yalıtımı konusunda sizler için ÇatıBor, üstün teknolojik yapısı ile en güçlü yalıtımı sağlıyor. Sizler de Düzce'de yalıtım için ÇatıBor'a uğrayıp evinizin enerji tasarrufunu sağlayın.

Düzce yöresinde ayların geçmesi, çoğunlukla yaşam alanlarımızda bulunan değişimlerin sonucudur. Sürekli değişen hava sıcaklıkları döşeklerimize uzanmamıza sebep olmaktadır, tüm dünyada yüksek miktarda insan evde yaşamının kayda değer bir bölümünü geçirdiğinden, bu iklimdeki değişiklikler daha belirgindir Ev sahipleri, yaşam alanlarının rahatlığını ve verimliliğini daha yüksek noktalara çıkarmak için Düzce ilinde izolasyon firmaları aramaktadır. İşte tam bu noktada kaliteli ve güvenilir bir faaliyet veriyoruz.

Bor, yalıtım (izolasyon) ürünleri farklı farklı konularda faydalar sağlar. Ayrıca bor dışında kullanılmakta olan bor izolasyon malzemeleri iyice yanıcılardır. Bor yalıtımı bor dışında tercih edilebileceklere göre iyice sağlamdır.

İzolasyon malzemeleri çatılarınızı korur. Isı, ses ve yangın yalıtımında güçlü bir unsur olan izolasyon malzemeleri doğal malzemelerden üretilmektedir Selüloz ve bor karışımına boratların dökülmesiyle oluşturulan bor bor izolasyon malzemeleri, bor dışında malzemelere göre daha da tercih edilen bir kapsamı vardır, Uzun ömürlü bor izolasyon malzemesi olması ile kapalı mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Gezegenimizle uzlaşma içinde olan, hayati ısı yalıtımı özelliğiyle ısı değişimini önleyerek evinizin çatısında faturalarınıza indirim sağlayan bor yalıtım malzemeleri, insan sağlığına hiçbir şekilde kötü bir etkide bulunmaz ve çeşitli yüzeye kolayca uygulanabilir ve kullanımda rahatlık sağlar

ÇatıBor Püskürtme İzolasyon sistemi ile  yalıtıma yeni bir çığır açtı.Bor un güçlü yapısı sayesinde mekanların ömrü uzuyor. Çünkü içeriğinde zararlı kimyasallar yoktur.İçeriğindeki bor tuzları sebebi ile yanmaz ve böceklenmeyi önler.Elyaflı yapısı sayesinde de nefes alır,terleme yapmaz ve çok iyi bir ses yalıtımı sağlar.

Sizi de teklif almak ÇatıBor'a bekleriz.

Bizi Arayın