Bilecik Çatı İzolasyonu

Bilecik'te kışlar sert geçer yazın da kurak bir iklim görülür. Peki buna dayanıklı Çatı Yalıtımınız var mı? Çatı İzolasyonu yaptırmanız evinizi kışın hem soğuklardan korumakta, hem de yazın sıcaklardan korumaktadır. ÇatıBor ile tanıştıysanız tabiki bunları düşünmenize gerek yok.

Bilecik çatı izolasyon & çatı yalıtım

Bilecik bor çatı arası izolasyonu & çatı yalıtımı

Yaşam alanlarınızda fiziksel olarak çok soğuk kış günlerine büyük oranda maruz kalan bölüm yapınızın çatısıdır. Oldukça yüksek oranda ısıya ve düşük sıcaklıktaki havaya, zorlu mevsim şartlarına karşı dimdik ayakta olmalıdır ve yapının ömrü boyunca verimli bir şekilde binanızı koruyabilmelidir.

Isıtma ve soğutma masraflarının tırmanışa geçtiği dönemde bor yalıtımı ile çatı yalıtımı uygulaması, Hasar gören ve yalıtım problemleri içeren çatıyı sil baştan yapmaya zorunluluk gerekmeden, Kapalı hücre yapısı özelliğiyle ısı izolasyonu avantajı ile oldukça etkili çatı izolasyonu ve rahatlık sunmaktadır. Yalıtım malzemesinin oldukça az bir kalınlıkla son derece oldukça az ısı iletkenliği ve çıktısı ısı rahatlık sunmaktadır, Hem zaman hem de nakit olarak pahalı olan çatı alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarına olanak sağlamaktadır

Bor, vakit kaybettiren biçme ve montaj etme işlemlerine ihtiyaç olmadan ahşap, Çatı kirişlerinin aralıklarına veya beton zemin üzerine iyi bir basınç altında spesifik sprey tabancası ile uygulanır Böylece, normal bor yalıtım malzemeleri uygulandığı zaman ortaya çıkan enerjiyi gereksiz yere tüketen Ek yerleri olmadan iyi bir ısı izolasyonu ve hava geçirmez bir   bor yalıtım tabakası var edilir

Hava yer değiştirmesini engeller, Su izolasyonu ve ses izolasyonuna verir bor yalıtım, Böcek bulundurmaz ve anti bakteriyeldir, Su ile temas durumunda koku yapmaz, Isı köprülerini ortadan kaldıran aralıksız bor izolasyon sunar.

Çeşitli üzeri açık, kapalı çatılar ve yenilenen çatılarda uygulanabilir. Konutlar, İşyerleri, endüstriyel yapılar için doğal ve rahat yaşamak çözümler verir.

Bilecik Çatı yalıtımı yapan markalar

Bilecik ve yakınlarında çatı izolasyonu sunan iş yerleri arasında nitelikli ve tercih edilen arıyorsanız Çatıbor isabetli karar.

Müşteri deneyimi sağladığımız çevreler aşağıda listelenmiştir.

  • BOZÜYÜK
  • GÖLPAZARI
  • İNHİSAR
  • MERKEZ
  • OSMANELİ
  • PAZARYERİ
  • SÖĞÜT
  • YENİPAZAR

bilecik çatı izolasyonu

Çünkü ÇatıBor'un Çatı Yalıtımı konusundaki başarısı nerdeyse tüm Türkiye'den duyuldu. Çatı Yalıtım denilince artık akla gelen ilk isim ÇatıBor olmaktadır.

Dayanımı en yüksek, yanmaya karşı korumalı, ısı ve ses yalıtımı sağlayan bu eşsiz Çatı İzolasyon ürünüyle tanışmak için ne bekliyorsunuz? 

ÇatıBor,yanmaz,böcek yapmaz,nefes alan yapısı sayesinde rutubeti de önler.Zamanla bozulmaz uzun ömürlüdür

Siz de arayın en uygun tekliflerimizden yararlanın.

WHATSAPP
Bizi Arayın